Opintopiirit tarjoavat Suomen seksologisen seuran jäsenille mahdollisuuden saada uusinta tietoa, keskustella mielenkiintoisista aiheista, jakaa kokemuksia sekä verkostoitua.

Opintopiirien yhteyshenkilöt

Opintopiirien koordinoijana toimii Helena Seutu ja seksologisen seuran järjestösihteeri. Haluatko perustaa opintopiirin, tiedustella olemassa olevista? Ota yhteyttä Helenaan (helenaseutu(at)gmail.com) ja järjestösihteeriin (jarjestosihteeri(at)seksologinenseura.fi) tai paikkakuntasi opintopiirin ohjaajaan.

Turku
Talvikki Susiluoma talvikki.susiluoma@gmail.com
Rene Saaristo rene.saaristo@gmail.com

Oulu

Mirka Isoniemi terapiastudioresonance@gmail.com.

Mervi Koskela, mervi.koskela4@gmail.com.

Rovaniemi
Irma Tuisku irma.tuisku(at)pp.inet.fi

Joensuu
Helena Seutu helenaseutu(at)gmail.com
Sirkka Näsänen snasanen(at)gmail.com

Tampere
Salla Järvinen sallakatriina72(at)gmail.com
Eveliina Keskinen eve.keskinen(at)gmail.com

Helsinki

Veera Mäkinen makinenveera@gmail.com

Noemi Watson noemi.alisa.watson@gmail.com

Pauliina Fontell pauliina.fontell@gmail.com

Lahti
Outi Niemi outi@onohjaus.fi

Pori
Anni Varheenmaa anni.varheenmaa(at)seksuaaliterapia.fi

Kuopio
Rosemarie Iire doctor.wolkowski(at)gmail.com

Kansallinen opintopiiri & Kansallinen kirjapiiri

Nina Svedström-Koskinen nepsu29@gmail.com