Oodi seksuaalisuudelle -konferenssi on loppuumyyty

Oodi seksuaalisuudelle -konferenssi on loppuunmyyty! Huhtikuussa kirjasto Oodiin kerääntyy miltei 200 seksologiasta kiinnostunutta vierasta, tervetuloa!

Jäikö konferenssilippu hankkimatta ja nyt harmittaa?

Jos haluat ilmoittautua jonottamaan mahdollisesti vapautuvia paikkoja, lähetä viestiä järjestösihteerille (jarjestosihteeri(at)seksologinenseura.fi). Kerro viestissä nimesi, osoitteesi, puhelinnumerosi, organisaatio/yritys (ei pakollinen tieto) sekä tieto siitä oletko seuran jäsen. Kerro myös, mikä on viimeinen ajankohta, jolloin otat paikan vastaan. Huomaa, että konferenssin ilmoittautumislasku tulee olla maksettuna ennen konferenssia. Lue lisää.

 

Konferenssin ohjelmisto on julkaistu täällä

Konferenssin posteri-esitykset ovat täällä

Torstaina 23.4.2020 järjestetään työpajoja, tutustu niihin tästä